Labākās iepirkšanās aplikācijas tavā telefonā

Pateicoties mūsu telefonu mežonīgi pārsātinātajām iespējām starp visu to, ko varam tajos darīt un ar tiem paveikt, par vienu lielu un izteiktu tendenci pēdējā laikā ir kļuvušas iepirkšanās aplikācijas, kas ir pieejamas gan iOS, gan Android operētājsistēmas telefonos. Ja skatāmies pēc vecās metodes, tad iepirkšanās prasa gatavošanos, laiku, transporta izdevumus un reālu došanos uz veikaliem vai iepirkšanās centriem, kuros ir jāpavada vēl vairāk laika rindās, meklējot un pielaikojot interesējošo. To visu ir iespējams izbēgt, ja tavā kabatā atrodas kāda no populārākajām iepirkšanās aplikācijām, kur tu vari atrast teju visu, ko vien vēlies. Un iepirkšanās? Tikai pāris pirksta pieskārienu attālumā. Ja neesi vēl par to aizdomājies vai spēris soli iepirkšanās aplikāciju virzienā, vēlamies palīdzēt, iepazīstinot ar pāris labākajām un populārākajām:

  • Shopstyle – šī ir iepirkšanās aplikācija, kas jau vairākus gadus daudzu kritiķu un modes sekotāju un pircēju izvēlē ir bijusi pašā pirmajā vietā. Shopstyle piedāvā fantastiskas apģērba meklēšanas iespējas ar ļoti attīstītu un spēcīgu meklētāju, kas sevī ietver simtiem dažādu zīmolu un veikalu piedāvātās preces. Šo preču daudzums kopā pārsniedz vairāk nekā 18 miljonus! Shopstyle nodrošina lielisku iespēju pavisam ērti un viegli doties cauri jaunākajiem iemīļoto veikalu piedāvājumiem vai vecākām kolekcijām, kā arī atlasīt sev interesējošo ar speciālu filtru palīdzību miglior seghetto alternativo.
  • Asos – šis ir apģērba un modes interneta veikals, kuru dievina un mīl visapkārt pasaulē. Asos ir milzīgs e-veikals, kas ir iekarojis pircēju sirdis un turpina iekarot jaunas jau vairākus gadus un daudziem cilvēkiem ir pati pirmā izvēle jebkurā iepirkšanās gadījumā. Nereti šī izvēle ir vienīgā un nekas cits cilvēkam nav vajadzīgs – tas ir tik labs! Asos ne tikai piedāvā savu veidotu apģērbu, aksesuāru un piederumu kolekciju, bet arī ļoti daudzu citu populāru un plaši atpazīstamu, slavenu zīmolu apģērbu. Izpārdošanas, akcijas un kampaņas ir vienas no lietām, kas padara Asos par vēl aizraujošāku!
  • Ebay, Amazon, Aliexpress – kad tev ir nepieciešams viss no visa, šie trīs interneta mega-veikali ir tas, kur vajadzētu ieskatīties, jo tavu acu priekšā būs miljoniem visdažādāko produktu un preču, kādu nesastapsti nevienā citā veikalā. Neskatoties uz to, šie veikali tomēr būs zemās klases un daudzas lietas pārdodas uz izsoles jeb tirgus principa. Iedomājies šos kā veikalus, kur meklēt sev vajadzīgo, kad vēlies ietaupīt ar neticami zemām cenām, un Ķīnas ražojums tevi neatbaida. Šie veikali ir lieliski ne tikai ar iespēju iegādāties, bet arī pārdot.
  • Etsy – daudziem zināms, bet tik pat daudziem vēl nedzirdēts, ļoti aizraujošs starptautisks internetveikals, kas darbojas kā milzīgs un ļoti ērts vispasaules tirgus – Etsy ir pats pirmais veikals, pie kura jāvēršas kaut kā interesanta, oriģināla, unikāla, neparasta, roku darināta meklējumos! Ja darini kaut ko pats, šī būs fantastiska vieta, kur to pārdot un nest pasaulē!
  • GILT – šī ir aplikācija, kuras pamatā ir interneta veikals ar neskaitāmiem miljoniem lietotāju. GILT ir fantastisks veids, kā sekot līdzi populāru un ekskluzīvu veikalu akcijām, zibakcijām, ierobežotajām atlaidēm un pavisam reāliem ieguvumiem. GILT ir pieejams viss – sākot ar apģērbu, beidzot ar mājas interjeru un dekoru, kā arī biļetēm uz fantastiskiem pasākumiem tev apkārt. GILT ir vieta, kur vienā grozā vari ievietot ceļojumu uz Miami, kokteiļa kleitu, mīļākās kedas, salona apmeklējumu un mīļākā dziedātāja koncerta biļeti scopri di più.